Frozen Uni Products
-
Smoked Uni
- Regular price
- $29.00
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $29.00
- Regular price
-
- Sale price
- $29.00
- Unit price
- per
Sold Out -
A+ Uni (Frozen 5 Pocket Tray)
- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $35.00
- Regular price
-
- Sale price
- $35.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Shutou (Original)
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Shutou (Original Large)
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
- $39.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
- $39.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Shutou (Salmon Roe)
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
- $39.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
- $39.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Shutou (Squid)
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Shutou (Yuzu & Chili)
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Shutou (Chili)
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Shutou (Olive Oil)
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Miso Ika Zuke
- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
- $39.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $39.00
- Regular price
-
- Sale price
- $39.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Sea Urchin Soy Sauce
- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Butter
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
Sold Out