Seasonings
-
Premium Uni Furikake

- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
$20.00 - Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $20.00
- Regular price
-
$20.00 - Sale price
- $20.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Beatrice - Organic Extra Virgin Olive Oil

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
$26.00 - Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
$26.00 - Sale price
- $24.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Yamamoto Shokuhin Wasabi Soy Sauce Powder – (Seasoning)

- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Wasabi Salt

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$15.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$15.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Tsurara Hokkaido Kelp Salt

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$15.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$15.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Balinese Truffle Salt

- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
$23.00 - Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $23.00
- Regular price
-
$23.00 - Sale price
- $23.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Kameya Limited Edition Wasabi

- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Sushi Rice Vinegar Powder

- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- per
Sold Out -
24k Edible Gold Crumbs

- Regular price
- $52.00
- Regular price
-
- Sale price
- $52.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $52.00
- Regular price
-
- Sale price
- $52.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Uni Soy Sauce

- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $19.00
- Regular price
-
- Sale price
- $19.00
- Unit price
- per
Sold Out









